Good morning!

Od poniedziałku remont na ulicy Wrocławskiej wejdzie w nowy etap.
The news of the day
Od poniedziałku remont na ulicy Wrocławskiej wejdzie w nowy etap.
ulica Wrocławska w Opolu

Z początkiem wakacji na ulicy Wrocławskiej drogowcy zaczną działać w obszarze jezdni. Na przyszły tydzień prace zaplanowane są na odcinku od skrzyżowania Wrocławskiej z ulicami Partyzancką i Domańskiego, kończąc za mostem na kanale Ulgi.

 

Jak przekazuje Miejski Zarząd Dróg w poniedziałek cały odcinek ma zostać sfrezowany. Prace będą realizowane od mostu na kanale Ulgi w stronę ulicy Partyzanckiej. Komunikacja w obu kierunkach będzie utrzymana, a odcinkowo będzie wprowadzany ruch wahadłowy.

 

- Pierwszy asfalt będzie układany we wtorek - mówi Mariusz Chałupnik, rzecznik MZD. - Roboty w ten dzień będą wykonywane na pasach w stronę centrum miasta, wzdłuż wyspy rozdziału, która w ubiegłych tygodniach była przebudowywana. Kwestia komunikacji w tym miejscu będzie wyglądała bardzo podobnie jak w ostatnim czasie. Z większymi utrudnieniami musimy liczyć się w środę i czwartek.

 

- Wówczas wykonawca będzie układał masę na pasach prowadzących w stronę wyjazdu z miasta - dodaje Mariusz Chałupnik. - Przez te dwa dni zamknięty zostanie odcinek od ulicy Niemodlińskiej w stronę ulicy Partyzanckiej. Możliwy będzie natomiast przejazd do centrum Opola.

 

Zakończenie tego etapu planowane jest na piątek. W ten dzień nie powinno być już jednak większych utrudnień.

 

Warto zaznaczyć, że harmonogram uzależniony jest od warunków atmosferycznych.

The news of the day View More